В "Українська правда" вийшла стаття, у якій мене звинувачують в ігноруванні питання про те, що мене пов’язує з віце-президентом УСПП В. Хмельницьким, закидаючи, що коли він був народним депутатом від ПР, я був його помічником та віце-президентом проекта Bionic Hill.

Хочу принагідно відповісти та сподіваюсь, що "Українська правда" надрукує мою відповідь так само, як надрукувала закиди на мій бік.

По-перше, я дійсно був позаштатним консультантом-помічником народного депутата Хмельницького та очільником проекту Bionic Hill, яким я насправді пишаюся.

По-друге, я ніколи не стидався спілкування з Хмельницьким, який був депутатом і від ПР, і від БЮТ, і від Партії зелених, так саме, як не стидаюсь спілкування з Президентом Порошенком, який був в СДПУ(О), коли її очолював Медведчук, який був співзасновником Партії Регіонів, а згодом - Міністром економіки в Уряді Азарова при Президенті Януковичу. Так саме не стидаюся я спілкування з Прем’єр-міністром Яценюком, який був першим заступником Тігіпка в НБУ та Міністром закордонним справ в Уряді Януковича.

Я не стидаюся спілкування з діючими та колишніми урядовцями, парламентарями та підприємцями, які пов’язують своє життя та професійну, підприємницьку і політичну діяльність з Україною.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги