Віддайте Припортовий Хаммерам по реституції!

1.8т

Боротьба олігархів-бульдогів під ковром за Одеський припортовий завод йде давно, дуже давно! Фартова прем'єрша Тимошенко навіть встигла з трьох бажаючих взяти немаленькі аванси (і напевне б продала ОПЗ не гірше Криворіжсталі).

Що таке ОПЗ? Уявіть геніальне технічне творіння самого Хаммера: ПРЯМО на березі НАЙГЛИБШОГО морського порту Європи - Південного - стоїть красень-завод хімічних добрив, який не лише зжирає половину енергоресурсів Одеської області, а й грузить добрива прямо з заводу - без додаткової перевалки - на морські суда для експорту (в тому числі і на "панамакси", тобто на кораблі-пятисоттисячники, які вільно - майже без лоцманів - "паркуються" біля заводу!

Побудував цю "курку, що несе золоті яйця", а також.не менш геніальний аміакопровід, що через тисячі кілометрів доставляє на ОПЗ сировину для виробництва, сам Арманд Хаммер (єдиний західний мільйонер, що дружив з червоноперими лідерами СРСР від Леніна до Горбачова).

От саме через приватизацію цього заводу в березні цього року БЕЗ УЧАСТІ УКРАЇНСЬКИХ ТА ОКУПАЦІЙНИХ ОЛІГАРХІВ.(ідея -фікс Абрамавичюса) і згорів міністр-прибалт, що не наблизив Україну до Європи ні на метр, бо в боротьбі за грошові знаки наші багаті олігархи - профі, а бідні прибалти ТА грузини - учні.

Може, Айварасу треба було не вішати в своєму кабінеті надто вже модернових картин маслом, а поставити ту мавпу, що великий ділок Хаммер подарував Леніну: мавпа в задумі розглядає череп Людини... Ну, пряма метафора про західних реформаторів і вітчизняних олігархів!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги