, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

З огляду на ситуацію довкола зняття програми Шустера з "1+1" актуалізувалася дискусія щодо стану свободи слова в Україні.

Моя загальна оцінка така. Нині маємо гібридну модель в сфері медіа: це так звана контрольована свобода слова та своєрідна свобода слова за гроші. В цій моделі ключову роль відіграють власники медіа, а вже потім медіа-менеджери. Про закони і журналістів мовчу, оскільки вони на другому плані в цій системі координат.

От і в справі щодо "1+1" варто аналізувати формальні та неписані домовленості по лінії Коломойський-Шустер-Ткаченко. З угодою все зрозуміло, вона більш-менш типова. А от щодо неписаних редакційних принципів інформації мало. Джерела говорять, що було визначено коло політиків та партій про яких "або добре, або нічого" та тих,про яких "або погано, або нічого". Саме у невиконанні цих домовленостей слід шукати причину конфлікту.

Інша цікава обставина, хотілося б з'ясувати фінінсову складову угоди. Як каже один мій знайомий - невиліковний оптиміст: всі гроші від Коломойського до компанії Шустера офіційно сплачувалися і оподатковувалися в Україні. І ніяких офшорів!

Отож, без вищезгаданої інформації дуже важко бути об'єктивним в оцінці сторін цього конфлікту.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги