Бардак!

Бардак!

Скинули мені тільки-но пост такого собі Андрія Мізана, який, ну прямо б'є на сполох, не інакше, бо ж виявив він на передовій БРДМ без кулемета, що є справжнім позором для наших Збройних Сил.

Надаю пост Мізана цілком, аби зрозуміти ту напругу, яка відчувалась не лише на фронті, а й на його особистій сторінці у ФБ, коли він це писав:

"Бардак" без пулемёта! Бардак в МинОбороны! Бардак в ВСУ! Я не из тех, кто кричит и пишет: ЗРАДА! и ВСЁПРОПАЛО! Но уже достало! С ноября 2015 года бойцы 3-го Бата 54 ОМехБр просят у своего командования пулемёт на БРДМ ("бардак", кто не в курсе). Так вот, у нас на фронте обострение, все готовятся, президент передаёт новую технику, а тут, батальон, который на 1-й линии с техникой БЕЗ ОРУЖИЯ! Бойцы уже сами из дерева вырезали ствол с консервной банкой и прицел из проволоки, чтобы враг не знал и другие не смеялись. Смотрите фото. Кто может повлиять - ПОМОГИТЕ !!! Волонтёрам это не под силу! Перешлите мою просьбу Віктор Муженко, Хомчак, Руслан Борисович (он в курсе проблемы и обещал), Степан Полторак и в ГенШтаб. Или, бл...дь, узаконьте продажу оружия, и мы, волонтёры, скинемся и купим... РЕПОСТ!

Видео дня

P.S.: Очень надеюсь на "волонтёрский десант" при МО: Юрий Бирюков, Юрий Бутусов, Татьяна Рычкова и других в Киеве...

Насправді, от ще раз перечитав і відразу ж захотілось вийти і, от усім там перерахованим генералам таке наговорити, ну прямо таке наговорити… бо ж скільки можна оцей "бардак" підтримувати, але скажу правду, одне мене торкнуло у цій по-справжньому талановито написаній "оді до радості", коли читав: "Бойцы уже сами из дерева вырезали ствол с консервной банкой и прицел из проволоки, чтобы враг не знал и другие не сміялись", щось не склалось в голові.

Подумалось, як це нормальні люди можуть не сміятись з такого опудала, та й ворог не настільки тупий, щоб не відрізнити великокаліберний кулемет КПВТ, до речі спарений із ще одним кулеметом ПКТ у баштовій установці БРДМ із якоюсь палкою з чудним набалдашником і дурнуватим прицілом. Але, чого не напишеш, а точніше, не намалюєш, в стані праведного гніву, бажаючи навести врешті порядок у тому суцільному "бардаці", що й досі твориться у Збройних Силах.

Почав розбиратись і от на тобі. Виявляється, по штату, ніяких БРДМ взагалі у згаданому підрозділі немає. Перша думка, яка промайнула – чергова брехня, але ж думаю, навіщо цьому волонтеру таке городити? І тут я зрозумів, що цей БРДМ, він же "БАРДАК" скоріш за усе десь там в підрозділу насправді все ж таки є, але через те що він не передбачений по штату для цього підрозділу, то й звісно ніякого кулемету на нього виписати не можливо. Саме тому ці хлопці і намагаються якимись своїми "не офіційними" шляхами той кулемет вициганити і те що їм це не вдається говорить лише про те, що зброя насправді перебуває на контролі і навіть на війні, на передовій ніхто кулеметами на право на ліво не розкидається, а друге, що краще б вони вирішили, як поставити цей БРДМ в штат, то й з кулеметом відразу б все й вирішилось.

І останнє, що для мене так і залишилось утаємниченим. От написав цей шановний волонтер чергову бодягу, та облив брудом не лише керівництво, а й фактично усю нашу армію. Навіщо???

Те, що цей матеріал зараз буде на перших шпальтах всіх сепарських інформаційних ресурсів, як черговий, а головне – беззаперечний доказ нашого "бардаку", бо ж самі "укри" про це написали - це стовідсотковий факт, до гадалки не ходи. Так от в таких випадках завжди виникає запитання, на кого працює цей писака і, чи це просто звичайне безглуздя, чи свідома тонка інформаційна акція, спрямована проти нашого брата-українця?

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...