Рівно рік тому в результаті безпрецедентного порушення чинного законодавства на основі абсолютно сфальсифікованого відео яке з посмішкою на обличчі продемонстрував тодішній генпрокурор Віктор Шокін мене в стінах парламенту незаконно затримав спецназ СБУ.

Минув рік...

Я довів у Верховному суді незаконність свого затримання і арешту.

ГПУ і СБУ визнало, що відео на підставі якого мене арештували сфальшоване. Є відповідна експертиза.

ГПУ порушило кримінальне провадження стосовно мого катування в СІЗО СБУ коли з мене вибивали зізнання. Факт катування встановлено відповідною медичною експертизою.

За рік я переніс сім виразок шлунку, дві операції і втратив 103 кг ваги. Продовжую лікуватися але вже у жовтні планую одружитися на коханій жінці.

Наразі я і далі доводжу свою невинуватість в судах. Вважаю, що крапку в моїй справі поставить Європейський суд. Вороги на всю країну кричали, що якщо мене звільнять з в'язниці то я втечу за кордон. З того часу я декілька разів бував за кордоном і все рівно повертався в країну бо для мене Україна понад усе!

Борня триває але ми вже перемогли бо в сфальшоване владою відео не повірили українці, не повірив український народ. Я це відчуваю, щодня під час зустрічей з людьми по всіх регіонах нашої країни.

Я кажу МИ перемогли, бо я сам ніколи не здолав би репресивну машину яку проти мене кинула влада а тому я щиро дякую всім хто в мене повірив і мене підтримав, боровся за мою свободу. Це перш за все команда нашої Радикальної партії і особисто наш Лідер Олег Ляшко мій побратим Андрій Лозовий, Президент Віктор Ющенко, активісти Комітету визволення політв'язнів на чолі з Микола Коханівський та Тетяна Близнюк, мої давні і близькі друзі зокрема Наталка Чангулі, бійці всіх добробатів, мої діти, рідні та кохана жінка, тисячі українців яких я навіть не знав...

Окрема подяка моїм адвокатам: Андрію Мамализі, Леоніду Сівакову, Оксані Мельник та Олегу Курчину.

Дякую вам всім! Борня триває!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости