УкрРус

‎Lifestyle‬: я можу бути сильнішою

Те, на що ми здатні щодня, показує, наскільки ми витривалі і наскільки серйозні наші наміри, чи готові ми підтверджувати на справі ті слова, які ми говоримо самі собі.

Вирішила поділитися з вами своїм щоденним стилем життя.

Мій щоденний стиль життя, який я сама собі створила, - це не лише підготовка до нового проекту. Я роблю це перш за все для того, щоби доводити самій собі, що з кожним днем я можу бути сильнішою.

Щоранку я прокидаюся о 8:00.

О 9:00 я йду обтиратися снігом та/або обливатися зимною водою. Після цього я розтираюся і розминаю тіло та роблю щонайменше годинну зарядку з різними техніками, зокрема, йога, качаю ноги і спину.

Після цього, близько 10:00-11:00, я беру Чудо, і ми йдемо на пробіжку.

Я бігаю по дуже важкій трасі. Як правило, це стежки, які не те що для бігу, а й для простої ходьби, важкі. Іноді я падаю, але піднімаюся і біжу далі.

Під час бігу я одягаю спеціальну маску, яка ускладнює дихання, але водночас допомагає розробляти діафрагму, а це дуже важливо для будь-якого вокаліста. Потім я знімаю маску і не зупиняючи біг починаю розспівуватися та робити вокальні вправи.

Повернувшись додому я обов’язково випиваю трав’яний чай з імбиром, після чого продовжую професійні тренування в танцювальному залі.

Після фізичних вправ, я працюю в студії над новим альбомом.

Протягом дня я часто маю зустрічі по своїй громадській діяльності.

Увечері після всіх зустрічей я завжди продовжую роботу над своїми спеціальними креативними розробками. Перед сном після важкого робочого дня я обов’язково дивлюся якісь хороші мультфільми.

Daily LifeStyle

Мій щоденний стиль життя

Опубликовано Ruslana Lyzhychko 11 февраля 2016 г.

Приблизно так виглядають мої будні.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги