Відкрите звернення щодо прийняття закону України про скасування ліцензії у розмірі 500 тисяч грн. для виноробів

2,2 т.
Відкрите звернення щодо прийняття закону України про скасування ліцензії у розмірі 500 тисяч грн. для виноробів

Моє відкрите звернення щодо прийняття закону України про скасування ліцензії у розмірі 500 тисяч грн. для виноробів.

Видео дня

Шановні друзі!

Мудріше за вино та хліб людина нічого ще не створила. Вино супроводжує людство більше 10 тисяч років. Дуже символічно, що християнська релігія асоціює хліб з тілом Христовим, а вино – з кров’ю Христовою.

Висока культура споживання вина є не достатньою, але необхідною та обов’язковою цивілізаційною складовою життя розвинутого суспільства.Євроінтеграційні прагнення України, як держави, та наше – громадян України – бажання жити на високому європейському рівні передбачають прийняття та розвиток цивілізаційних стандартів, без яких не можливо уявити життя розвинутого суспільства.

20 вересня 2016 року Україна зробила колосальний прорив на своєму євроінтеграційному та цивілізаційному шляху. Депутатами Верховної Ради України був прийнятий закон, що скасовує щорічну ліцензію на оптову торгівлю у розмірі 500 тисяч гривень для українських виноробів, які виробляють вино з власної сировини (виноматеріалу), виготовленого з власного винограду або винограду, придбаного в українських фермерів. Як результат прийняття даного закону, за дуже короткий термін з’являться десятки, сотні, а з часом тисячі нових виробників вина з повним циклом виробництва – від виноградників до бутилювання, які, конкуруючи один з одним, почнуть виробляти українські якісні та навіть великі вина! Наприклад, у Франції близько 60 тисяч виробників вина.

І тоді українські споживачі змінять свої алкогольні пристрасті, що наблизить нас до великих середземноморських культур!

Величезна подяка авторам закону - народним депутатам Андрію Вадатурському та Івану Крулько, які доклали неймовірних зусиль до підготовки цього законопроекту (№2739) та внесення його до Верховної Ради на голосування, співавторам - народним депутатам Леоніду Козаченко, Ярославу Маркевичу, Анатолію Євлахову, Валерію Іщенко та Роберту Горвату за участь у його написанні та супроводженні на всіх етапах. Велика вдячність усім депутатам профільних комітетів, де розглядався і був підтриманий цей законопроект. Не можна не подякувати за участь та допомогу фахівцям Державної фіскальної служби України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки та відповідних служб Кабінета Міністрів. Суттєвий вклад у підготовку та супровід цього законопроекту внесло Міністерство аграрної політики, зокрема, начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства В.М.Костенко.

Звичайно, є і противники цього закону, а саме компанії, що виробляють вина на індустріальній основі ще за стандартами і в обсягах радянської планової економіки. Вони, скоріше за все, докладуть усі зусилля, щоб переконати Президента ветувати цей закон.

Шановні друзі, колеги!

Я також звертаюсь до шанувальників якісного вина, у тому числі, і якісного українського вина, якого повинно з’явитись якомога більше! Я також звертаюсь до патріотів України, які мріють побачити нашу державу у сім’ї цивілізованих європейських країн!

Давайте не допустимо ветування Президентом цього закону!

Для цього вкрай потрібна Ваша підтримка!

Максимальне розповсюдження та репост!

Ваші коментарі!

Звернення до колег, друзів, знайомих!

Ми повинні виключити будь-яку можливість того, щоб Президент України наклав вето на цей закон!

Створюємо омріяну Україну разом!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...