Як зґвалтувати дівчину, в одній руці якої гострий ніж, а в другій заряджений пістолет?

7.4т

Правильно, ніяк! Але можна спробувати її запевнити в тому, що ходити зі зброю, по-перше, незручно, а по-друге, небезпечно.

Підписання Будапештського меморандуму в грудні 1994 року було своєрідним роззброєнням незайманної і озброєної дівчини України. Україна в тодішньому процесі роззброєння займала особливе місце в світі. За даними компетентних джерел, у 1991 році Україна успадкувала від СРСР 176 міжконтинентальних балістичних і більше 2500 тактичних ракет. Таким чином, Україна була третьою в світі ядерною державою, поступаючись лише США та Росії.

Тодішній естеблішмент вирішив самостійно роздіти Україну догола, не спитавши навіть думки народу. І нині маємо те, що маємо:

голу, босу та й ще беззахисну країну, яка тримається лише на бажанні свого народу жити суверенно та сміливості героїчних захисників її кордонів.

Нас тупо кинули, а ми все ще посміхаємося.

Ми все ще виконуємо той зловісний Будапештський меморандум , на який інші його учасники давно поклали великий залізний болт.

Ті, хто підписували від імені дівчини-цноти цей папірець, сьогодні і далі здають Україну на переговорах в Мінську. Часи ідуть, а покидьки все ті самі.

США з Британією вже не знають, з ким взагалі тут можна говорити і мати справу, таких уродів ми весь час вибираємо.

І вже остаточно зрозуміло, що ніхто не захистить Україну від зовнішнього і внутрішнього ґвалтування крім її власного, не бажаючого скоритися, народу, тобто нас з вами.

Моя б воля, Україна б мала свою ядерну зброю і чітку зовнішньополітичну позицію.

А свої аргументи залиште при собі, мене вони не цікавлять.

Просто подивіться, що зробили з нашою країною за останні 20 років після її роззброєння!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости