Дилема "Динамо" та Ігора Суркіса

3.7т

Для Ігоря Суркіса це дуже важке рішення. З одного боку він, неодноразово відзначаючи свою вдячність Ярмоленку за лояльність до клубу, публічно обіцяв відпустити Андрія у європейський топ-клуб. Так, "Евертон" - не супер-топ, але добротний європейський клуб із великими традиціями, що грає у найсильнішому у світі чемпіонаті. Евертон Роберто Мартінеса - це команда, яка підійде Ярмоленку за стилем гри Андрія. І "Евертон" зробив дуже-дуже серйозну пропозицію з економічної точки зору. Та й сам Андрій за всіми параметрами (майстерність, психологія) готовий до серйозного європейського виклику.

З іншого боку у "Динамо" попереду - груповий турнір Ліги чемпіонів. Світова виставка, вітрина, рівень, де надважливо думати в тому числі і про престиж свого клубу. І, звичайно, президент і тренерський штаб прагнуть повернутися у цей турнір із максимально сильною командою. А Ярмоленко, без сумніву, є окрасою цієї команди.

Тому дилема для Ігоря Суркіса у наступному: з одного боку - власне слово плюс серйозні гроші, з іншого - якість команди та імідж у Європі з точки зору здобуття футбольних результатів.

Думаю, що для "Динамо" десь несподіванкою став продаж Ленса. Думаю, у клубі не надто вірили, що хтось буде готовим прийняти оголошені дуже серйозні умови трансферу. І саме це - тобто необхідність шукати гідну, готову заміну одразу двом основним фланговим гравцям команди - зараз, на мій погляд, дуже впливає на рішення клубу. Тому що знайти цю заміну - акцентую на словах ГІДНУ і ГОТОВУ - особливо у нинішніх умовах і реаліях життя в Україні дуже й дуже важко.

До речі, на відміну від Ленса, який, отримавши пропозицію з Англії і вимагаючи трансферу, став відверто і демонстративно халтурити у тренувальному процесі, Ярмоленко і в нинішній ситуації поводить себе просто зразково з професійної точки зору і з точки зору ставлення до клубу. І цей момент лише посилює повагу до Андрія.

Тому я дуже радий, що не перебуваю на місці Ігоря Суркіса і не маю необхідності прийняття такого рішення. І що б я не написав, відповідаючи на це ваше запитання, це було б нечесно, оскільки дуже легко радити, коли не несеш жодної відповідальності. Таких "радників", думаю, в Ігоря Михайловича вдосталь.

Але на місці Ігоря Суркіса я точно поцікавився б у відповідних служб клубу, чому все дійшло то такої ситуації. Чому клуб із величезними амбіціями виявився по-спортивному не готовим відреагувати на шалений економічний плюс (а продаж Ярмоленка і Ленса - це понад 40 млн євро), і через рік може втратити свого ключового гравця абсолютно безкоштовно.

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости