УкрРус

Дилема "Динамо" та Ігора Суркіса

Для Ігоря Суркіса це дуже важке рішення. З одного боку він, неодноразово відзначаючи свою вдячність Ярмоленку за лояльність до клубу, публічно обіцяв відпустити Андрія у європейський топ-клуб. Так, "Евертон" - не супер-топ, але добротний європейський клуб із великими традиціями, що грає у найсильнішому у світі чемпіонаті. Евертон Роберто Мартінеса - це команда, яка підійде Ярмоленку за стилем гри Андрія. І "Евертон" зробив дуже-дуже серйозну пропозицію з економічної точки зору. Та й сам Андрій за всіми параметрами (майстерність, психологія) готовий до серйозного європейського виклику.

З іншого боку у "Динамо" попереду - груповий турнір Ліги чемпіонів. Світова виставка, вітрина, рівень, де надважливо думати в тому числі і про престиж свого клубу. І, звичайно, президент і тренерський штаб прагнуть повернутися у цей турнір із максимально сильною командою. А Ярмоленко, без сумніву, є окрасою цієї команди.

Тому дилема для Ігоря Суркіса у наступному: з одного боку - власне слово плюс серйозні гроші, з іншого - якість команди та імідж у Європі з точки зору здобуття футбольних результатів.

Думаю, що для "Динамо" десь несподіванкою став продаж Ленса. Думаю, у клубі не надто вірили, що хтось буде готовим прийняти оголошені дуже серйозні умови трансферу. І саме це - тобто необхідність шукати гідну, готову заміну одразу двом основним фланговим гравцям команди - зараз, на мій погляд, дуже впливає на рішення клубу. Тому що знайти цю заміну - акцентую на словах ГІДНУ і ГОТОВУ - особливо у нинішніх умовах і реаліях життя в Україні дуже й дуже важко.

До речі, на відміну від Ленса, який, отримавши пропозицію з Англії і вимагаючи трансферу, став відверто і демонстративно халтурити у тренувальному процесі, Ярмоленко і в нинішній ситуації поводить себе просто зразково з професійної точки зору і з точки зору ставлення до клубу. І цей момент лише посилює повагу до Андрія.

Тому я дуже радий, що не перебуваю на місці Ігоря Суркіса і не маю необхідності прийняття такого рішення. І що б я не написав, відповідаючи на це ваше запитання, це було б нечесно, оскільки дуже легко радити, коли не несеш жодної відповідальності. Таких "радників", думаю, в Ігоря Михайловича вдосталь.

Але на місці Ігоря Суркіса я точно поцікавився б у відповідних служб клубу, чому все дійшло то такої ситуації. Чому клуб із величезними амбіціями виявився по-спортивному не готовим відреагувати на шалений економічний плюс (а продаж Ярмоленка і Ленса - це понад 40 млн євро), і через рік може втратити свого ключового гравця абсолютно безкоштовно.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги