, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Горіти він вперто не хотів, залишаючи собі заодно і весь діапазон хвиль для трансляції. Новина з підпалом будівлі на Щусєва, 26 у Києві, де знаходиться телеканал "Інтер", облетіла всі перші шпальти українських ЗМІ. Десь на початку 5-тої група людей у військовій формі і з бойовими медалями та українськими прапорами почали проводити пікетування будівлі. Підтверджуючи серйозність намірів вони розгорнули намети та підпалили шини. Прибула поліція охорони, але, так і не дочекавшись очікуваного працівниками "Інтеру" штурму будівлі, стояла осторонь. І якби не палаючі шини і встановлені намети – все б нагадувало звичайну мирну акцію. Ніхто нікого не чіпав, ніхто нікуди не ліз. Але шини палали…

Через деякий час під’їхали патрулі та пожежники. Шини загасили швидко, та дим ще стояв над вечірнім містом. І тут почалося найцікавіше. Поліцейські почали затримувати найяскравіших пікетувальників, чому ті , звісно, не дуже зраділи. А в той час з вікон на середніх поверхах пішов дим…

Чи могли одні й ті ж люди одночасно знаходитися на східцях і підпалювати щось в середині? Сумніваюся. Тобто або діяло дві різні групи "протестуючих", або сталося "вчасне самозаймання". Пожежники говорять про два джерела загоряння. Згоріло 10 і 60 квадратних метрів. Розмір будівлі ви бачили.

Канали палити не можна. Можна відбирати ліцензію, висилати ФСБшних провокаторів, або навіть садовити їх тут до в’язниці. А палити не можна. Ефект зворотній. Особливо на передодні G20 і після початку публічного протистояння каналу з патріотами. Бо тоді для інформаційного простору винний просто призначається. Тепер от є канал-страдалєц, який не тільки переслідують інформаційно, а й намагаються знищити фізично. Тільки от намагання людей, які точно знають що таке війна, щось знищити якісь не дуже завершені. Не переконливо. Не схоже, що то вони.

Сьогодні правоохоронці вилучили відео з камер спостереження, якими просто всіяний "Інтер" і якого за дивними причинами не хотіли віддавати власники і адміністрація каналу. Вони ж прагнули чесного розслідування? Чи ні? Тепер правоохоронці точно встановлять винуватців.

П.С. Для більшої страшилки на місці інциденту ще знайшли й протитанкову міну. Правда на повірку вона виявилася димовою шашкою, але кому то тепер цікаво. Головне хвиля пішла. Хоча раз представники каналу говорять про протитанкову міну я б радив ще пошукати й танк, який нею "планували підірвати". Хоча інформаційні танки мінами й не підривають.

П.П.С. Величезна "експертна спільнота" вже провела розслідування і встановила винних. У одних то виявився Порошенко, у інших Аваков… А є ті, хто бачив навіть "дух Бендери" з сірниками. Та чі цікавитимуть результати об’єктивного розслідування когось за пару тижнів побачимо. Результат інформаційної хвилі вже є. Тільки от радіочастоти не горять.

Читайте все новости по теме "Скандал вокруг телеканала Интер" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги