Коханка Януковича занапастила сестру Льовочкіна

19.9т

Вони думали, що їхня влада буде вічна, тому не замислювалися про дрібниці. Але дуже часто саме дрібниці ставали ключем для покарання боссів мафіозних кланів, пише Сергій Лещенко для "УП".

За моїм зверненням Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження відносно дій чинного депутата "Опозиційного блоку" Юлії Льовочкіної, а також колишніх депутатів-регіоналів Андрія Кравця (екс-завгоспа Януковича) та Юлії Ковалевської.

Як всім стало відомо після втечі Януковича, господинею Межигір'я була аж ніяк не його законна дружина, а така собі Любов Полєжай – колишня офіціантка Кабінету міністрів, яка обслуговувала Януковича за часів його роботи прем'єр-міністром.

Ставши співмешканкою Януковича, Полєжай звільнилася з Кабміну, приблизно тоді ж і він сам втратив посаду. Але, бути просто безробітною вона не могла, тому коханку Януковича оформили помічницею народного депутата від Партії регіонів Юлії Льовочкіної – в штат Верховної Ради.

Полєжай увійшла в найближче оточення Януковича не сама – в неї ще була рідна сестра Надія Марінцева, яка була головним кухарем Януковича. Але, щоб мати привілейоване становище, пільги державної служби та солідну пенсію, Марінцеву також влаштували у штат Верховної Ради на ту ж посаду помічника народного депутата. Спочатку вона "допомагала" близькому до Льовочкіна нардепу Андрію Кравцю (майбутньому керівнику Державного управління справами президента Януковича), а потім – депутату від ПР Юлії Ковалевській.

Сама Ковалевська якось зізналася мені, що жодного разу Марінцеву не бачила, жодних доручень їй не давала, а оформила помічницею її на прохання людей Януковича.

Перебуваючи в штаті Верховної Ради як помічники депутатів Юлії Льовочкіної, Андрія Кравця та Юлії Ковалевської, коханка Януковича та його сестра не виконували жодних повноважень як помічники депутатів. А цим трьом депутатам, які взяли на посади штатних помічників цих "фіктивних" працівниць та надали їм державне забезпечення, інкримінують злочини за статтею 191 "розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем".

Власне, тому я направив заяву про злочин до Генпрокуратури та отримав відповідь, що ними відкрито кримінальне провадження за цими подіями:

"Вашу заяву про вчинення народними депутатами шостого скликання Юлією Льовочкіною, Андрієм Кравцем, Юлією Ковалевською дій, які мають ознаки кримінальних правопорушень, розглянуто. 23 квітня 2015 року управлінням спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України, за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою групою осіб".

Іншими словами, намагаючись догодити Януковичу в питанні офіційного працевлаштування його коханки, Сергій Льовочкін думав про особисті політичні дивіденди – створивши боссу максимальний комфорт. І не відчув, як підвів свою рідну сестру під Кримінальний кодекс. Чекатимемо подання до Верховної Ради про зняття депутатської недоторканості з Юлії Льовочкіної.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги