УкрРус

Свободівець поскупився грошима для дітей

Чи зобов’язані депутати займатись доброчинністю? Так, повинні! Одразу кажу, як думаю. А тепер по порядку.

У Миколаєві випадково відзняв діалог між нардепом Ігорем Мірошниченком (ВО "Свобода") та місцевим спортсменом.

Чоловік попросив Мірошниченка допомоги – звозити дитячу футбольну команду на змагання. Як я зрозумів, йому потрібно було кілька тисяч гривень на автобус. Відповідь Мірошниченка мене здивувала. Зазвичай дрібні політики самі шукають де б їм стати спонсорами. Це дешева і дієва реклама. Втім Мірошниченко відіслав чоловіка в он-лайн. Мовляв пишіть листа, мої помічники подивляться. Як так? Ти політик, до тебе в живу прийшов виборець, а ти відсилаєш його на сайт Верховної Ради. Бюрократ.

Ось офіційна декларація депутата Мірошниченка. Каже, грошей не має? Так от. Один з позашляховиків, на яких їздить лідер "Свободи" Олег Тягнибок, є власністю саме Мірошниченка.

Така Toyota Sequoia коштує майже сто тисяч доларів США. Плюс загальний прибуток сім’ї депутата у дванадцятому році склав 1,455,632 грн. (півтора мільйони гривень).

Ігор Мірошниченко, відомий як журналіст, спортивний журналіст.

Спорт у всьому світі живе за спонсорські кошти. Погодьтесь, в нас з цим складно. Особливо страждає дитячий спорт. Чи є надія в української молоді, якщо навіть багаті політики, які люблять спорт не хочуть допомагати?

У звичайних людей – діло совісті: займатися благодійністю чи ні. Мені здається, у депутатів це принцип: нам все – вам нічого, або: Тягнибоку я купую машину, а ваші діти сидять дома.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги