Чи має право Деканоїдзе забороняти мені бути українцем?

Чи має право Деканоїдзе забороняти мені бути українцем?

Вислухавши справедливі аргументи щодо неефективності її роботи, Хатія Деканоїдзе замість того, щоб відповісти на питання, не знайшла нічого кращого, ніж звинуватити мене у не толерантному ставленні до людей інших національностей.

Видео дня

Це відверта шиза. Подивіться виступ, хто їй повірив. У мене є друзі грузини, вірмени, азербайджанці, євреї, татари, білоруси. І навіть росіяни (ті, що проти Путіна). Спілкуватися з людьми іншої крові та віри, чуючи з перших вуст про їхню культуру та звичаї - для мене це завжди надзвичайне задоволення.

Піднімати це питання і звинувачувати когось у нетолерантності - захисна реакція Деканоїдзе, яка не бажає нести відповідальність за свої провали впродовж майже року роботи на посаді керівника Національної поліції.

Кажуть, на злодії шапка горить. Коли протеже Хатії і Саакашвілі, т.в.о. начальника Одеської поліції Лордкіпанідзе заявляє: "Я не понимаю, о чем вы говорите.." - то питання - а хто кого, власне, не толерує?

Більше того, погодьтесь, є велика різниця між ТИМИ людьми різних національностей, які народились або виросли в Україні, тут виховують дітей і своє майбутнє пов'язують з нашою державою, і ТИМИ, хто приїхав сюди, як на гастролі, отримавши громадянство разом з призначенням на посаду, і поїдуть разом із звільненням. Чи не так?

Де зараз видатні "українські патріоти-реформатори" Згуладзе, Грігалашвілі, Абромавічюс, Саша Боровік?

Так отож.

І як би ж то призначення іноземців на найвищі посади, яке є приниженням великого українського народу, себе хоч чимось виправдовувало!.. Бо ніхто з гастролерів реальної ефективності не проявив.

Воно їм не треба. Все одно, поїдуть.

А нам - тут жити.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...