Що бабахнуло у Луганську?

80Читать новость на украинском

11 серпня о 12:27 до Головного управління ДСНС у Луганській області надійшло повідомлення про вибух газу в 14-ти поверховому житловому будинку за адресою вул. Шевченко, 4. У результаті вибуху зруйноване перекриття в трьох квартирах на 6-му та 7-му поверхах, а також частково фасадна стіна будинку. Вибуховою хвилею вибиті віконні та балконні рами в 2-х під’їздах та в сусідніх будівлях. В одній з квартир бійцями ДСНС знайдено тіло загиблого чоловіка (1945 р.н.).

У мене є запитаня з приводу цього вибуху.

Перше. Зі слів одного з працівників місьради у зруйнованій квартирі здійснювався ремонт, а саме:монтаж натяжних стель.З його слів саме це і стало причиною вибуху.

Довідка:Монтаж натяжних стель: спочатку по периметру стін закріплюється багет, потім приміщення, розігрівається тепловою гарматою до температури 60-65 градусів Цельсія.Принцип роботи теплової гармати: спеціальний елемент у корпусі виробу нагрівається до високої температури, а через нього проходить повітряний потік, створюваний вентилятором. Результат - потужний струмінь повітря високої температури.

Всі газові гармати обладнані системою автозахисту.Споживання газу (пропан), кг / год: 3.9-6 .

50-літровий балон містить 20 кг зрідженого газу.Одного балону достатньо для проведення ремонтних робіт.

Друге. Працівники газової служби пояснили мені, що це не вибух газу.Повністю з ними погоджуюсь.Один балон не міг стати причиною такої вибухової хвилі.Що тоді вибухнуло?

Третє. Якщо причина вибуху - це халатність будівельників, то тоді чому загиблому 68 років?У нас настільки просунуті 68 -річні пенсіонери,що вони займаються монтажем натяжних стель?

Четверте. З яких пір спецпідрозділ " Беркут" почав виконувати функції ППС,здійснюючи оточення місця вибуху?Чому вони були з автоматами?

П'яте. Чи дійсно одна з квартир, які постраждали внаслідок вибуху, належить колишньому меру м.Луганска п.Ягоферову?

Довідка.У 2008 році Ягоферов був обраний народним депутатом України від "Блоку Юлії Тимошенко" (партія "Реформи і порядок"). Його номер у списку 175. Дата прийняття депутатських повноважень 3 червня 2008 року.

Член партії "Реформи і порядок", голова Луганської філії цієї партії.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости