Необхідність у прямому президентському правлінні

3.2тЧитать новость на украинском

Українській державі необхідна американська система управління державою, в якій президент фактично відповідатиме за роботу уряду, одночасно здійснюватиме контроль над законністю прийняття парламентом рішення тощо.

Не потрібно розглядати дане питання як спосіб узурпації влади, адже фактичне пряме президентське правління до якого рухається Україна завдяки поглибленню внутрішньополітичної, парламентської та штучно створеної урядової криз - єдиний правильний на сьогодні крок до стабілізації безпекової та економічної політики.

Не думаю, що Президент Порошенко розглядає сценарій введення прямого президентського правління, але впевнений - до цього кроку, аби запропонувати українському народові цей сценарій, його змусить результат парламентських виборів та формування коаліційного уряду, якщо вибори відбудуться.

Що саме я маю на увазі. Після демаршу "Батьківщини", яка має взяти на себе відповідальність за наслідки діяльності та дезертирства свого прем'єра, очевидно, що саме цей політичний проект буде вести надагресивну виборчу кампанію, що і унеможливить консолідацію українського політикуму, відповідно поглибить кризу в середині країни. Ось саме тоді, для національного порятунку, на моє переконання, президент мав би запропонувати ППП (пряме президентське правління), і що найцікавіше, Західні партнери та інвестори позитивно сприйняли б таку ініціативу, адже політична стабільність та сконцентровані сили прискорять завершення війни, або АТО, тим самим нададуть можливість західному та вітчизняному інвестору ефективності в їх намірах.

Можливо, комусь це і не подобається, але мушу нагадати, що за принципом ППП у України збільшились би шанси на перемогу над агресором та можливість ефективного перезавантаження державної системи. Додам, що принцип прямого президентського правління в Україні необхідне на п'ятирічну каденцію.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости