Оповідання у стилі Юкрейнтазі

28Читать новость на украинском

"Правда неймовірніша за вигадку, тому що вигадка має

триматися у межа вірогідності, правда ж - не зобов’язана"

Марк Твен

Ким тільки не була Юлія Володимирівна Тимошенко для нині діючої влади та її адептів!

Була Юлькою-Воровкою, Юлею-Вбивцею, державною зрадницею, наркоманкою, за словами Тарасика-Телесика, що від одного берега відплив, а до іншого не пристав, єврейкою, відьмою, щоправда нею для ющенковської команди, та персонально пана Червоненка, брехухою, навіть "папєрєдніком" була, і щось там не те ним робила.

Перелік усіх можливих гріхів в очах нині діючої влади майже вичерпаний, тому не важко здогадатися, яким буде наступне звинувачення цій крамольній особі, що самим фактом свого існування перешкоджає євроінтеграції.

Тим, кому моя розповідь про ймовірні події видасться фантастичною, раджу ще раз уважно прочитати епіграф, а також згадати, що ми живемо в Україні, батьківщині вибіркового правосуддя та донецьких слонів (чи правильно писати СЛОНів?)

Так ось, одного разу у сонячний травневий вечір Високопосадовий Заступник, ну скажімо, на прізвище Чузьмін, а на ім’я, хай буде Марат, чи Марсель, чи Арман, скличе прес-конференцію, і доповість очманілому людству в особі присутніх журналістів та іноземних диппрацівників, що Генеральним Прокураторством заведена карна справа стосовно Тимошенко Юлії Володимирівни за звинуваченням вищевказаної особи у зґвалтуванні у 1994 році свого підлеглого, працівника компанії ЄЕСУ.

Опісля того, Тимошенко Ю.В. незаконно звільнила з роботи сумлінного працівника, бо він чинив їй опір під час її насильницьких дій над ним.

Нині постраждалий відбуває довічне ув’язнення за численні зґвалтування жінок та вбивства об’єктів насилля у в’язниці.

Але став він на цей кривий шлях ґвалтівника та вбивці, тому що отримав чисельні фізичні та психічні травми від насильницьких дій з боку Тимошенко Ю.В.

Він жадав помститися своїй колишній керівниці і ґвалтівниці Тимошенко, але не міг дістатися до неї, тому переніс свою ненависть на усіх інших жінок, особливо тих, що ходять у чорних панчохах та чобітках-ботфортах!

Постраждалий був рядовим співробітником ЄЕСУ, але дуже сумлінним, тому досить часто затримувався на роботі допізна. І якось, у сонячний травневий вечір, Тимошенко Юлька, важко дихаючи, провела із свого кабінету до дверей офісу Лозоренка Павла Івановича, одягненого у чорний шкіряний костюм із заклепками, і помітила постраждалого, що корпів над роботою, висолопивши язика. Пильно оцінивши форму та розмір язика постраждалого, звинувачувана Тимошенко викликала його до свого кабінету, де, зачинивши двері та підперши їх стеком із секс-шопу, неодноразово зґвалтувала постраждалого, у тому числі і у збоченій формі. Теж неодноразово.

Як саме, яким чином, - навіть розповісти Маратові, чи Марселеві, чи Арманові шановній публіці соромно. Подробиці - від постраждалого у суді, але вони є.

Як читач розуміє, справа швидко дійшла до суду, на якому Тимошенко перебувала у титановій клітці, на прохання постраждалого, який боявся, що залізну вона перегризе і вкотре його зґвалтує на очах безпорадного "Грифону".

Надаємо уривки з ходу судового засідання, які висвітлюють сам хід, та ті жахіття, які довелося перенести постраждалому. Додамо тільки, що судовий процес вів і виносив вирок теж високоповажний Заступник на прізвище, ну скажімо, Пирєєв та на ім’я Ваша Честь, а по матері Королевич.

"Суддя:

- Розкажіть, постраждалий, як відбувався акт фізіологічного насилля над Вами?

Постраждалий:

- Ну... поймали кота.... и того ... тра-та-та....

Суддя (співчутливо та задушевно)

- Вам було під час цього огидно?

Постраждалий (читає з папірця)

- Бюло гідко і мєрзєнна...

(У цей час на засіданні Кабінету Міністрів один із присутніх, потужний старик, люто та голосно гикнув!)

Підхопився адвокат підсудної пан Волосенко:

- Я протестую, Ваша Честь! Це брехня! Я маю свідків, яким у подібних випадках із звинувачуваною, не було огидно! Я закликаю викликати у суд у якості свідків - Лозоренка, мене, а також не шанованого мною депутата від партії Регіонів...

Суддя (перериваючи захисника)

- Досить! Відхиляється! Ну розповідайте, постраждалий.

Постраждалий:

- ... .... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ..., ... за ногу!

Суддя (утримуючи на обличчі одночасно люб’язну посмішку та гидливо морщачись)

- Я прошу Вас, постраждалий, вживати літературні та наукові терміни, які характеризують те, що із Вами відбувалося! Наприклад: коїтус, кунілінгус, компро... Тьфу ты на хрен, и не выговоришь!

На обличчі постраждалого засяяла мстива посмішка. Він навіть поцілив сонячним зайчиком від лисини судді у ліве око.

Захисник Волосенко:

- Ваша Честь, я протестую проти Вашого некоректного у бік чоловіків вислову: тьху ти на хрін!

Прокурор:

- Підтримую протест захисника!

Суддя (протираючи від сліз ліве око)

- Яка дивовижна виняткова єдність. Протест за вимогою прокурорської сторони приймається.

Постраждалий:

- Может, вы это... Ваша Честь... имели ввиду... ну это... компромат!

Суддя:

- Какой на хр... Який в редьку компромат?! Питання до Вас, постраждалий: чи використовувала підсудна у насильницьких діях проти Вас допоміжні сексуальні засоби та приладдя?

Постраждалий:

- Не понял... ась?

Суддя:

- Ну может быть фалоиммитаторы использовала, наручники?

Постраждалий:

- Не... наручники... это - лягаши и кум использовали...

Прокурор (підморгує постраждалому)

- А звинувачувана? Вона що використовувала?

Постраждалий (пильно дивиться на прокурора, наче хоче щось прочитати на його обличчі)

- Не помню... Вот тут (постраждалий складає руки попереду) помню, а вот тут (постраждалий обіймає себе руками позаду) ничего не помню... Давно было... травма... вспомнить тру... Труба!

Прокурор (схвильовано)

- Яка труба? Газова? Вона використовувала газову трубу і для цих цілей?

Постраждалий:

- Памяти моей - труба!

У цей час роздається осоружний скрегіт. Це підсудна Тимошенко намагається перегризти титанову решітку. Їй це майже вдалося, тому суддя оголошує перерву до наступного дня аби провести зварювальні роботи..."

Звичайно, у ході судового процесу провина звинувачуваної була повністю доведена. Суддя Пирєєв виніс цій соціально небезпечній особі найвищу міру донецького покарання: довічне ув’язнення, позбавлення права займатися політичною діяльністю та обіймати будь-які державні посади.

До речі, через півроку, постраждалий був звільнений із в’язниці. З’ясувалися нові обставини по його попередній справі, а саме: усі ці жінки покінчили життя самогубством, всі, як одна, повісившись на чорних панчохах, а перед тим вони неодноразово зґвалтували невинно ув’язненого.

І Ви ще не вірити, що Україна - батьківщина слонів? Та ми їх із мух ліпимо!

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости