У Росії заметушилися через запропонованого Трампом міністра оборони США

Російські ЗМІ почали висловлювати побоювання з приводу наміру новообраного президента США Дональда Трампа призначити міністром оборони морського піхотинця, генерала Джеймса Меттіса.

Про це повідомляє "24 канал".

Так, наприклад, телеканал "Звезда" вже зарахував Джеймса Меттіса до "відвертих русофобів".

Креатура Трампа є доволі яскравою і безкомпромісною особистістю. Меттіс на прізвисько "Скажений пес" є одним з найбільш легендарних генералів армії США.

За інформацією данської газети Berlingske, його прізвисько було отримане ним у якості похвали, оскільки з моменту вступу в корпус морської піхоти у віці 19 років він вимогливо ставився не тільки до себе, але і до всіх, хто був в його підпорядкуванні.

У генерала були тертя з президентом Бараком Обамою, оскільки він різко критикував підхід Обами до проблеми Ірану і заявляв, що ця країна є найбільшою загрозою миру в усьому світі. Це була точка зору, яку він захищав і яка, ймовірно, сприяла тому, що він потрапив в поле зору Трампа.

Крім того, у Меттіса є велика група прихильників, що свідчить про любов до нього демократичних і республіканських політиків. Незважаючи на те, що він вийшов в запас три роки тому, на слуханнях, які йому належить пройти перед призначенням на посаду, Меттіс, ймовірно, отримає підтримку.

Як повідомляв "Обозреватель", у мережі набули популярності висловлювання та цікаві факти про життя 66-річного Меттіса, якого Трамп вирішив призначити міністром оборони Пентагону.

Место
Объект

Наши блоги