Українка Білодід завоювала "золото" Європейських ігор, перемігши росіянку

102,2 т.
Українка Білодід завоювала 'золото' Європейських ігор, перемігши росіянку

Дзюдоїстка Дар'я Білодід виборола першу медаль для України на II Європейських іграх, які стартували 21 червня в Мінську.

Президент Федерації дзюдо України Роман Насiров привітав Дар'ю з розкішною перемогою.

У вирішальній сутичці вагової категорії до 48 кг 18-річна киянка була сильнішою за Ірину Долгову з Росії, провівши ваза-арі.

Дар'я Білодід
Дар'яБілодід

Дарина в 1/8 фіналу розібралася іппоном з 32-річною угоркою Евою Чернівецька, а в чвертьфіналі перемогла француженку Мелані Клеман.

У півфінальній сутичці з бронзовою призеркою Євро-2018, сербкою Міліков Ніколіч, українка дозволила провести ваза-арі, але все ж перемогла іппоном.

Другу нагороду вищої проби у ваговій категорії до 66 кг здобув дзюдоїст Георгій Зантарая.

Цей успіх дозволили нашій країні піднятися в топові позиції в загальному медальному заліку.

Читайте: Українi влаштували овації на відкритті Європейських ігор-2019

Як повідомляв OBOZREVATEL, Білодід у вересні виграла дорослий чемпіонат світу у ваговій категорії до 48 кілограмів, ставши наймолодшою чемпіонкою світу в історії цього виду спорту.