Україна завоювала третє "золото" на ЧЄ з літніх видів спорту

23,1 т.
Україна завоювала третє 'золото' на ЧЄ з літніх видів спорту

Жіноча збірна України з синхронного плавання виграла чемпіонат Європи з літніх видів спорту, який 2-12 серпня проходить у Шотландії та Великобританії.

Наша команда у складі Єлизавети Яхно, Анастасії Савчук, Валерії Апрелевої, Вероніки Гришко, Олександри Кашуби, Яни Наріжної, Катерини Резник, Аліни Шинкаренко, Марини та Владислави Алексєєвих, Марти Федіної та Олександри Коваленко посіла перше місце у довільній програмі в комбінації.

Українки набрали 94,4667 бали, випередивши італійок (92,6000) та іспанок (91,4667). Збірна Росії ще до старту турніру оголосила про пропуск даного виду програми.

Збірна України з синхронного плавання

Читайте: Синхроністки-близнюки влаштували сексуальну фотосесію на пляжі

Зазначимо, що це вже третя медаль українських синхроністок на континентальній першості. Раніше наш дует Яхно - Савчук став срібним призером. Також "срібло" українки завоювали у командному турнірі.

3 серпня першу золоту медаль на ЧЄ з літніх видів спорту завоював велогонщик Роман Гладиш (наш спортсмен першим фінішував в скретч), друга найвища нагорода на рахунку плавця Михайла Романчука.