Курйоз дня: італійський бігун виграв марафон завдяки грандіозному конфузу на трасі - відеофакт

10,7 т.
Ейоб Фаніель

Вкрай комічний інцидент стався під час щорічного Венеціанського марафону, який проводиться в Італії з 1986 року. Місцевий маловідомий бігун Ейоб Фаніель сенсаційно виграв забіг завдяки неймовірному конфузу на трасі.

Під час марафону мотоцикл, який супроводжував спортсменів, помилково звернув із маршруту, збивши з пантелику першу шістку бігунів. Через цей курйоз спортсмени пробігли зайві кілька сотень метрів і втратили близько двох хвилин, передає Openreporter.

Читайте: Кривавий забіг: марафон у США завершився жахливою трагедією

Оскільки Ейоб давно жив у Венеції і добре знав маршрут, він несподівано для себе вирвався вперед. Італієць фінішував із результатом 2:12:16, обігнавши найближчого конкурента на три хвилини.

Варто відзначити, що Ейоб Джебрейеуе - перший із 1995 року італієць, якому вдалося перемогти в Венеціанському марафоні.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець виграв престижний марафон у Польщі.