"Зоря" і "Маріуполь" невдало стартували у 3-му раунді Ліги Європи

23,1 т.
'Зоря' і 'Маріуполь' невдало стартували у 3-му раунді Ліги Європи

Луганська "Зоря" врятувалася від поразки у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Матч на "Славутич-Арені" проти "Браги" завершився з рахунком 1:1.

Гра йшла у рівній боротьбі без великої кількості гострих моментів. Ключові події відбулися в кінцівці другого тайму.

На 68-й хвилині Орта забули на 11-метровій позначці і португалець розстріляв Луїса Філіпе. Через 3 хвилини Караваєв зрівняв рахунок.

Пішла подача у штрафну на Кочергіна, він програв верховий м'яч Секейра, а той асистував Сашку, який з лету поклав м'яч у дальню дев'ятку.

Якщо підопічні Вернидуба виграють через тиждень на "Брага Мунісіпал", то у плей-офф раунді на них чекатиме переможець пари РБ "Лейпциг" - "У Крайова" (перша гра - 3:1).

Інший український клуб, "Маріуполь", зазнав великої поразки від французького "Бордо", практично позбавивши себе шансів на плей-офф. Зустріч в Одесі, на стадіоні "Чорноморець" завершилася з рахунком 1:3.

Господарі відкрили рахунок першими. Вже на 7-й хвилині шедевральний удар з лету Мишньова не залишив шансів голкіперу. Утримати переможний рахунок українці не змогли. Безглузда помилка воротаря Худжамова і привіз захисника Демірі дозволили гостям забити три голи і святкувати перемогу.

Нагадаємо, що двома днями раніше київське "Динамо" у матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зіграло внічию 1:1 зі "Славією".