Україна вийшла до півфіналу ЧС із футболу U-20

140,0 т.

Молодіжна збірна України з футболу пробилася до півфіналу чемпіонату світу, який у ці дні проходить у Польщі.

Команда Олександра Петракова, яка вперше в своїй історії дійшла до другого раунду плей-офф мундіалю, була сильнішою за Колумбію – 1:0.

Колумбія – Україна

Рахунок у цьому матчі був відкритий уже на 11-й хвилині зустрічі. Нападник "Шахтаря" Данило Сікан нав'язав боротьбу одразу двом суперникам біля чужого штрафного, обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота.

Читайте: "Все, до побачення!" Головний тренер України U-20 психонув після матчу чемпіонату світу з футболу

Наші хлопці продовжили диктувати свої умови супернику, чинячи тиск на оборону південноамериканців. Колумбія ж практично не доставляла клопоту українському воротарю.

У другому таймі після низки замін гра пішла набагато швидше. Суперники "жовто-синіх" почали розкриватися, а підопічні Петракова робили спроби зловити колумбійців на контратаках.

На 63-й хвилині півзахисник "Динамо" Георгій Цітаішвілі після розкішного пасу партнера з флангу примудрився не влучити в порожні ворота з шести метрів.

На 80-й хвилині Карбонеро приклався метрів із 20, змусивши вступити в гру Кучерука. На 86-й хвилині арбітр зустрічі після перегляду відеоповтору вилучив із поля того ж Карбонеро за небезпечний підкат у боротьбі з Денисом Поповим. Фінальний штурм Колумбії завершився нічим.

Суперником нашої команди в битві за фінал стане Італія, а сам поєдинок пройде 11 червня в Гдині.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на чемпіонаті світу з футболу U-20 було встановлено фантастичний рекорд результативності.