На останній секунді: "Шахтар" здобув фантастичну перемогу в Лізі чемпіонів

121,0 т.
На останній секунді: 'Шахтар' здобув фантастичну перемогу в Лізі чемпіонів

Донецький "Шахтар" у другому турі Ліги чемпіонів сезону 2019/2020 в гостях обіграв італійську "Аталанту". Зустріч на стадіоні "Джузеппе Меацца" в Мілані завершилась з рахунком 1:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Аталанта - Шахтар.

Господарі з перших секунд організували серйозний тиск на ворота П'ятова. "Аталанта" задала високий темп і захист українського клубу кілька разів ледве встигала нейтралізувати Хатебора і Сапату.

Аталанта - Шахтар

"Гірникам" ніяк не вдавалося перехопити надовго м'яч, і доводилося грати в невластивому їм стилі.

На 14-й хвилині Гомес здорово п'ятою відпасував на Ілічич у чужій штрафній, і той упав на газон після підкату з боку Кривцова. Арбітр одразу призначив пенальті. Після декількох секунд переговорів із відеоасистентами Тобіас Штілер затвердив покарання і ще показав жовту Сергію.

Однак Ілічич відкрити рахунок не зміг. Андрій Пятов вгадав напрям і відбив м'яч, а другий удар словенця пройшов повз ворота.

Італійці явно були впевнені в своєму лідері і такий поворот у грі став для них сюрпризом. Кілька хвилин "Аталанта" була в розгубленому стані, чим ледь не скористалися гості, провівши кілька небезпечних випадів.

До середини першої половини італійські футболісти прийшли до тями і після невдалої гри на виході на "другому поверсі" Пятова, все-таки забили гол.

Спершу в штангу потрапив Пашаліч, а при повторній атаці Сапата замкнув верхову передачу – 1:1.

Відкривши рахунок підопічні Джана П'єро Гасперіні зменшили оберти, дозволивши гравцям донецького клубу поступово все ближче і ближче підібратися до воріт Голліні.

На 41-й хвилині Алан Патрік зробив фантастичну розрізану передачу. Жуніор Мораес уникнув офсайду, на швидкості втік від голкіпера і з гострого кута зробив рахунок нічийним – 1:1.

Перед самим свистком Марлос міг вивести свою команду вперед, але його неймовірний удар зі штрафного влучив у поперечину.

Після перерви зустріч продовжилася в більш спокійному темпі. "Шахтар" уже не виглядав так безпорадно і позиційно тримав у напрузі італійських захисників.

До 75-ї хвилини донецькі гравці помітно підсіли. "Аталанта" явно не хотіла миритися з нічийним результатом і створила кілька небезпечних моментів у штрафному Пятова.

Розв'язка наступила на останній секунді матчу, коли господарі пропустили гостру контратаку від українського клубу. На 5-й доданій хвилині Додо зміг позбутися опонентів і викотити ідеальну передачу на Соломона. Форвард збірної Ізраїлю зміг розібратися з захисниками і воротарем і забити переможний м'яч – 1:2.

"Аталанта" Італія – "Шахтар" Україна 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 – 28 Сапата, 1:1 – 41 Мораес, 1:2 – 90 Соломон.

Аталанта – Голліні, Хатебур (Госенс, 57), Масьєлло (Мюріель, 68), Толо, Кастаньо, Гомес, Пашаліч, Ілічіч (Малиновський, 57), де Рон, Паломіно, Сапата.

Шахтар – Пятов, Матвієнко, Ісмаїлі, Крiвцов, Болбат (Додо, 90), Алан Патрік (Соломон, 69), Степаненко, Тайсон, Коваленко, Марлос (Коноплянка, 86), Мораес.

Попередження: Крiвцов (15), Степаненко (35), Ілічіч (44), Мораес (45), де Рон (49), Болбат (64), Толо (80), Малиновський (90).

Читайте: "Шахтар" забив унікальний гол в Юнацькій лізі УЄФА: відео шедевра

Як повідомляв OBOZREVATEL, 18 вересня "гірники" програли англійському "Манчестер Сіті" в 1-му турі нового сезону Ліги чемпіонів. Матч у Харкові на переповненому ОСК "Металіст" завершився з рахунком 0:3.