Бійка і два видалення: "Динамо" вирвало фантастичну перемогу над "Зорею"

54,7 т.
Бійка і два видалення: 'Динамо' вирвало фантастичну перемогу над 'Зорею'

Київське "Динамо" в центральному матчі першого туру другого етапу Прем'єр-ліги України відігралося з 0:2 і вирвало гостьову перемогу над "Зорею". Зустріч у Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершилася з рахунком 2:3.

Перший тайм пройшов за повного домінування господарів. "Зоря" за всіма компонентами перевершувала суперника, і вже на 32-й хвилині вийшла вперед.

Білий намагався пробити через себе після плутанини в штрафному, але вийшов пас на Караваєва, який у стилі "карате" пробив у кут — 1:0.

Після перерви пресинг луганчан продовжився. На 55-й хвилині другу жовту картку отримав Томаш Кадар, який зрубав Хомченовського. Штрафний виконував Сілас. Бойко дуже невдало відбив потужний удар перед собою, де відмінно на добиванні зіграв Білий — 2:0.

На полі зав'язалася невелика бійка, за підсумками якої Луньов і Кендзьора отримали по жовтій.

Після цього підопічні Вернибуда просто зупинилися. На 59-й хвилині команда допустила дикий провал в обороні, дозволивши Циганкову обіграти захисників і віддати ювелірний пас на Буяльського — 1:2.

Користуючись нокдауном суперника, "Динамо" через 4 хвилини змогло зрівняти рахунок. Вербич прийняв м'яч, здорово протягнувши його до штрафної, де з порушенням правил його зупинив Білий. Фантастичний удар Циганкова в кут виявився недосяжним для Махардзе — 2:2.

На 69-й Білий ціною червоної картки збив Гармаша, який виходив один на один, а на 81-й хвилині після удару головою Миколенка м'яч потрапив у руку Чечеру і Циганков із пенальті забив переможний м'яч — 3:2.

"Зоря" "Динамо" 2:3 (1:0, 1:3)

Голи: 1:0 — 32 Караваєв, 2:0 — 55 Білий, 2:1 — 58 Буяльський, 2:2 — 64 Циганков, 2:3 — 82, пенальті Циганков.

"Зоря" — Махарадзе, Хомченовський, Білий, Литвин, Сілас (Матеус Нортон, 60), Караваєв, Чеберко, Казаков, Кабан (Чечер, 71), Луньов, Будковський (Іванович, 77).

"Динамо" — Бойко, Кадар, Шабанов, Миколенко, Кендзьора, Шапаренко (Гармаш, 46), Вербич, Циганков, Шепелев, Буяльський (Сидорчук, 90), Русин (Сідклей, 46).

Попередження: Шапаренко (39), Сілас (43), Будковський (46), Кадар (48), Кендзьора (56), Луньов (56), Кабан (60), Білий (63), Чечер (82), Буяльський (84 ), Вербич (90).

Вилучення: Кадар (54), Білий (69).

Читайте: 23-й тур Прем'єр-ліги України: результат і розклад

Нагадаємо, що за декілька годин до цього донецький "Шахтар" переміг у важкому матчі проти "Олександрії". Зустріч завершилася з рахунком 1:0.