"Барселона" розгромила "Реал" і вийшла у фінал Кубка Іспанії

52,2 т.
'Барселона' розгромила 'Реал' і вийшла у фінал Кубка Іспанії

Каталонська "Барселона" у матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії на виїзді обіграла мадридський "Реал". Поєдинок на "Сантьяго Бернабеу" завершився з рахунком 0:3.

Приголомшливий матч видали команди, які з перших хвилин були заряджені на успіх. Нічия 1:1 у першому поєдинку на "Камп Ноу" залишала обом суперникам шанси на вихід до фіналу Кубка Іспанії. "Барселона" і "Реал" включилися в боротьбу, зриваючи небезпечні атаки одне одного, проте ударів по воротах у першому таймі було зовсім небагато.

Реал — Барселона

Читайте: Дубль Мессі не врятував "Барселону" від провалу e чемпіонаті Іспанії: відео голів

Незважаючи на те, що ігровою ініціативою з мінімальною перевагою володіли гості, небезпечні моменти біля воріт суперника створював саме "Реал". У мадридської команди було кілька чудових моментів, щоб очолити рахунок у першому таймі, проте неймовірна гра воротаря каталонців Марка-Андре Тер-Стегена не дозволила королівському клубу розписатися в його воротах.

У дебюті другого тайму каталонці відкрили рахунок. Усман Дембеле позбувся на фланзі опіки і віддав відмінну передачу у штрафну на Луїса Суареса, який зльоту точно пробив по воротах суперника.

"Реал" негайно помчав у напад, щоб перевести гру в овертайм, однак замість цього пропустив другий м'яч. Дембеле прострелив у штрафну на Суареса, проте захисник "Реала" випередив уругвайського форварда, зрізавши м'яч у свої ворота.

Другий пропущений гол надломив столичну команду. "Реал" "поплив", а "Барселона" продовжувала куражитися. У Каземіро здали нерви і він ударив по ногах суперника у власному штрафному майданчику. Арбітр зустрічі вказав на 11-метрову позначку, а Суарес із пенальті оформив дубль — 0:3.

Як повідомляв OBOZREVATEL, під час матчу 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між "Леганесом" і "Валенсією", за яку виступає футболіст збірної Росії Черишев, трапився цікавий епізод. На фан-секторі "кажанів" з'явився банер із прапором України.