ЧС-2018: Англія в третій раз в історії вийшла в півфінал

19,1 т.

Збірна Англії з футболу обіграла команду Швеції в чвертьфіналі ЧС-2018. Зустріч на "Самара Арені" завершилась з рахунком 2:0, дозволивши англійцям вперше з 1990 року і втретє в історії вийти в 1/2 фіналу мундіалю.

Перемогу підопічним Гарета Саутгейта принесли два удари головою в кожному з таймів.

На 30-й хвилині англійці подали перший кутовий, "великий" Магуайр в центрі штрафного виграв повітря і метрів з 10 поклав м'яч в нижній кут.

Подібний м'яч був забитий і після перерви. На 59-й хвилині послідувала різана подача від Лінгарда на дальню штангу, де Деле Аллі спокійно прошив Ольсена.

У шведських футболістів за весь матч було лише кілька чудових моментів забити гол, але бездоганно зіграв голкіпер "трьох левів" - Джордан Пікфорд.

Читайте: Очевидці пишуть про кошмар в Сочі перед матчем Росія - Хорватія: опубліковані фото і відео

У півфіналі англійці зіграють з переможцем в парі Росія - Хорватія. Ця зустріч пройде в Сочі 7 липня 21:00.