Ганебний виліт "Реала": результати Ліги чемпіонів 5 березня

86,2 т.
Ганебний виліт 'Реала': результати Ліги чемпіонів 5 березня

Визначилися перші учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Перемоги за підсумками двох матчів 1/8 фіналу найпрестижнішого клубного європейського турніру здобули сенсаційний голландський "Аякс" та лондонський "Тоттенхем".

Читайте: Історична подія у Лізі чемпіонів завершилася грандіозним скандалом

Голландський "Аякс" несподівано вибив з Ліги чемпіонів чинного володаря трофея — мадридський "Реал". Неймовірний поєдинок на "Сантьяго Бернабеу" завершився з рахунком 1:4 на користь гостей.

Реал — Аякс

Голландці шокували "Реал" на 7-й хвилині зустрічі. Розігнавши прекрасну атаку на правому фланзі, Душан Тадич увірвався у штрафну суперника і віддав чудову передачу на Хакіма Зієша, який переправив м'яч у ворота Тібо Куртуа.

Реал — Аякс
Реал — Аякс
Реал — Аякс
Реал — Аякс

"Реал" побіг в атаку з наміром відіграти пропущений м'яч, однак замість цього знову пропустив. Тадич скинув м'яч у штрафний на Давида Нереса, який з кількох метрів розстріляв володіння мадридського клубу.

Реал — Аякс

Поки "вершкові" приходили до тями, голландці просто розривали захист суперника, маючи ще кілька шансів, щоб розвинути успіх.

На цьому жахи для "Реала" не закінчилися. У першому таймі наставнику королівського клубу Сантьяго Соларі довелося зробити дві вимушені заміни через травми Лукаса Васкеса і Жуніора Вінісіуса.

Реал — Аякс
Реал — Аякс

Після перерви господарі зі старту почали тиснути на суперника. Вистоявши, "Аякс" відсунув гру від своїх воріт і навіть кілька разів потривожив володіння Куртуа неточними ударами. Потім, приспавши пильність чинного володаря головного трофею Ліги чемпіонів, голландці забили третій м'яч. Головний герой зустрічі Тадич приголомшливим ударом довів рахунок до розгромного.

Реал — Аякс

Комфортна різниця розслабила голландських футболістів, за що їх негайно покарали господарі зустрічі. Точний дальній удар Марко Асенсіо на 70-й хвилині зустрічі подарував фанатам на "Сантьяго Бернабеу" фантастичні емоції, а команді — шанс зачепитися за плей-офф.

Однак варто було "Реалу" забити, як "Аякс" знову відірвався від суперника. Шона неймовірним ударом зі штрафного забив четвертий м'яч у ворота "вершкових".

Реал — Аякс

У кінцівці зустрічі від безвиході у господарів здали нерви. Начо за грубий фол на супернику побачив перед собою червоне світло і залишив свою команду в меншості. Проте "Аякс" вже впевнено доводив гру до своєї перемоги, оформивши першу сенсацію в 1/8 турніру.

У паралельному поєдинку дортмундська "Боруссія" не зуміла зробити камбек і відіграти три пропущені м'ячі в першому матчі проти "Тоттенхема". Німецька команда на рідному стадіоні поступилася супернику 0:1 і припинила виступи у Лізі чемпіонів.

Борусія Дортмунд — Тоттенхем

У дебюті зустрічі "джмелі" взяли гру під свій контроль. В атаці у них виходило мало завдяки прекрасним діям лондонського клубу в захисті. Однак до кінця першої половини зустрічі "Боруссія" істотно додала, напосівши на ворота суперника. Щоправда, у графі "забиті м'ячі" у дортмундської команди як і раніше красувався "0".

Переломним моментом поєдинку став точний удар "Тоттенхема" на початку другого тайму. Сіссоко відмінною передачею вивів кращого бомбардира команди Харрі Кейна на побачення з воротарем, а форвард лондонців холоднокровно вирішив епізод на користь своєї команди.

Потім підопічні Почеттіно знову віддали ініціативу супернику. "Боруссія", якій потрібно було забивати п'ять м'ячів, вже не вірила у свій успіх. "Шершні" атакували суперника, однак безрезультатно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан мадридського "Реала" Серхіо Рамос був покараний Європейським футбольним союзом (УЄФА) за підлість у матчі з "Аяксом".