Україна фінішувала в топ-5 медального заліку ЧС із біатлону, випередивши Росію

41,6 т.

Збірна України з біатлону посіла п'яте місце в підсумковому медальному заліку на чемпіонаті світу з біатлону, який із 7 по 17 березня проходив у шведському Естерсунді. У скарбничці нашої команди дві медалі.

10 березня Дмитро Підручний взяв "золото" в індивідуальній гонці чемпіонату світу. Під час урочистої церемонії нагородження наш біатлоніст розплакався під гімн України.

16 березня жіноча збірна України з біатлону завоювала бронзову медаль в естафеті.

Наша команда в складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Юлії Джими і Валі Семеренко продемонструвала приголомшливий результат, здобувши другу нагороду на першості планети.

Як повідомляв OBOZREVATEL, біатлоніст збірної Росії злякався і відмовився бігти естафету на чемпіонаті світу.