Україна увійшла у топ-4 Юнацької Олімпіади в баскетболі 3х3, випередивши Росію

15,1 т.

Збірна України з баскетболу 3х3 зайняла четверте місце у чоловічому турнірі Юнацької Олімпіади, яка в ці дні проходить у Буенос-Айресі. У півфіналі команда Володимира Журжія зустрічалася із господарями змагань і драматично поступилася в овертаймі — 16:18, а в "малому фіналі" програла Словенії — 13:21.

Переможцем змагань стали аргентинці, а друге місце дісталося Бельгії. Україна опинилася на дві позиції вище росіян.

"Жовто-сині" у складі Олександра Сидорука, Ігоря Сергєєва, Іллі Зайця і Віталія Шорсткого невдало стартували в медальному поєдинку, пропустивши ривок суперника 3:0.

Читайте: ''Феномен'': як український баскетбол творить історію на Юнацькій Олімпіаді

Українцям вдалося не дати супернику піти у відрив. За 6:45 хвилини рахунок був 9:7 на користь колективу зі Словенії, але наші тут же зрівняли.

До середини періоду балканцям вдалося добути перевагу в п'ять пунктів, після чого гра у наших хлопців розсипалася, а суперники впевнено довели поєдинок до перемоги.

Господарі особливу увагу приділили Зайцю, який відомий своїм дальнім кидком. Після чотирьох хвилин гри на табло світився рівний рахунок — 6:6. Команди йшли очко в очко, але при цьому демонстрували вкрай чистий баскетбол.

За 3:39 хвилини до сирени українці повели в рахунку 11:10. Через півтори хвилини Зайцю вдався вдалий дальній кидок, а перевага "жовто-синіх" зросла до чотирьох пунктів. Господарі тут же відповіли ривком 3:0, а потім і зрівняли рахунок.

Матч перейшов в овертайм, де удача посміхнулася аргентинцям, які реалізували дві атаки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з баскетболу 3х3 сенсаційно вилетіла з Юнацьких Олімпійських ігор на чвертьфінальній стадії.